Archiwum

2072 – świąteczne klimaty

Jakież te święta lajtowe :)

Sobota: w pracy do 14. Po pracy piwo ze znajomymi we Wrzeszczu. Tylko gdzie?

Obeszliśmy wkoło, wszystko zamknięte. Pętla zakończyła się przy Scruffy’m :)

Otwarte. Pierwsze wrażenie, że drogo tu zawsze było, szybko minęło – do 17. piwo za niecałego piątaka, tego się nie spodziewaliśmy.

Tak więc piwko, ja obiadek – musiałam zjeść coś, co nie było marchewkową muffinką ;)

W domku Big Bang Theory.

Niedziela: zapowiedziałam się na śniadanie, profilaktycznie jednak nie ustalając godziny. Wyspana, zrelaksowana, dotarłam do domu rodzinnego o… 11:30. Spodziewałam się małego wykładu, a tu… nic. Dostałam śniadanie, żurek, kiełbaskę. Normalne rozmowy, kawa, ciasto, żarty. Żadnych żali, docinków.

Ja przygotowałam zupę miso i kurczaka z warzywami po chińsku. Mama wypalała w tym czasie woka, którego kupiła wcześniej. W ramach rewanżu dostałam ukochane zraziki z buraczkami. Wszyscy zadowoleni, najedzeni po uszy.

Godzina 17., zbieramy się. Znów na spokojnie, bez wymówek, że krótko. Wystarczająco. Wałówka zapakowana, doturlałyśmy się do autobusów.

Krótka drzemka w planie, bo wieczorem kameralne spotkanie towarzyskie przy soku z gumijagód (wódka + sok pomarańczowy + sok porzeczkowy + ew. kropelka nektaru bananowego). Posiedziałyśmy do 3. rano, przy ACDC, w strojach mało formalnych.

Dzisiaj, Lany Poniedziałek: pobudka zarządzona przez koty o 8. Wiadomo – jeść! Słońce za oknem. Eh, no można pospać. Śniadanie w łóżku (kawa, sernik i czekoladowy zając), książeczka. Perfect.

Tu dwa zdjęcia Miśki obrobiłam, tu obejrzałam głupi filmik, doczytałam artykuł. Uchylone drzwi na taras, szczebiot ptaków, słońce i koty w słońcu pełzające. Inka korzenna, żeby już n-tej kawy nie spijać.

Takie święta to ja lubię. Przydałoby się jeszcze trochę aktywności, ale… nie było komu za kłaki wyciągnąć. :)

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>