Archiwum

15 stron świata*

Jak ktoś zapyta o znanych i cenionych przedstawicieli polskiej muzyki elektronicznej to kogo wymienicie? Fisza, Jacaszka, Cezika?

A jest jeden taki, rocznik ’32, który to wszystko zaczął.

Wiecie, kto to Eugeniusz Rudnik? Jeśli kliknęliście w link to wiecie, jeśli nie, to kliknijcie. Kompozytor, reżyser dźwięku, pionier muzyki elektronicznej i elektroakustycznej w Polsce.

Ostatnio, na festiwalu Soundedit uhonorowany nagrodą Człowieka Ze Złotym Uchem.

Poza tym – ukochany Tatuś mojej znajomej, Kamisi.

Co w związku z tym? Otóż Bank Millenium zorganizował konkurs, w którym udział bierze udział dokument o Panu Eugeniuszu. W reżyserii Zuzanny Solakiewicz. Wygraną w konkursie jest możliwość nagrania filmu konkursowego na taśmie 16mm, co normalnie jest bardzo drogie. Pan Eugeniusz zasłużył niebywale na taką formę ekspresji.Film nosi tytuł 15 stron świata.

Głosowanie jest proste – codziennie można oddać jeden głos na film, aż do końca grudnia. Głosowanie nie wiąże się z jakąkolwiek rejestracją, wystarczy jeden klik przy porannej kawie czy herbacie.

I tak. Głosy można oddawać tutaj. Na każdy z trzech fragmentów. Czyli trzy głosy dziennie!

Facebookowe wydarzenie związane z głosowaniem – tutaj.

Fanpage filmiku – tutaj.

Na tę okazję mam slogan z linkiem.

ZACZNIJ DZIEŃ DOBRY, KLIKNIJ EUGENIUSZA

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>